יישור שיניים שקוף אינוויזליין

יישור שיניים עם אינוויזליין בפרדס חנה

יישור שיניים הוא טיפול דנטלי המאפשר להזיז את מיקום השיניים, כדי לתקן בעיות אסתטיות ותפקודיות. יישור שיניים יכול להתבצע בשיטות שונות, כגון שימוש בסמכים ובמתלים קבועים, או באמצעות קשתיות שקופות.

הקשתיות השקופות היא מערכת יישור שיניים המאפשרת לתקן בעיות אסתטיות ותפקודיות של השיניים מבלי להשתמש בסמכים ובמתלים קבועים. הקשתיות השקופות מורכבת מסדרה של פלטות שקופות, המותאמות באופן אישי למטופל. הפלטות מוחלפות מדי שבוע, בהתאם להתקדמות הטיפול.

במרפאת שיניים ד"ר ותד אלכסנדרה ומחמד בפרדס חנה, אנו משתמשים בקשתיות שקופות של חברת Invisalign – החברה הוותיקה והמובילה ביותר בתחום. עם הזמן, שם החברה הפך להיות שם נרדף עבור יישור שיניים שקוף.

יישור שיניים שקוף עם קשתיות של חברת אינוויזליין הוא אופציה פופולרית עבור אנשים מכל הגילאים, שרוצים ליישר את השיניים שלהם מבלי להתפשר על המראה שלהם. יישור שיניים עם אינוויזליין מאפשר טיפול יעיל ובטוח, המשיג תוצאות טובות, תוך שמירה על בריאות הפה.

יתרונות יישור שיניים עם אינוויזליין

יישור שיניים עם אינוויזליין מציע מספר יתרונות, בהשוואה לשיטות אחרות של יישור שיניים:

  • אסתטיקה: מכיוון שאינוויזליין הוא פתרון יישור שיניים שקוף, הקשתיות אינן נראות לעין. זה מאפשר למטופלים לשמור על מראה חיוך טבעי, לאורך כל תקופת הטיפול.
  • נוחות: אינוויזליין הוא פתרון יישור שיניים נוח יותר מסמכים ובמתלים קבועים. הפלטות השקופות קלות לנשיאה, וניתן להסיר אותן בקלות לצורך אכילה או צחצוח שיניים.
  • יעילות: אינוויזליין הוא פתרון יישור שיניים יעיל, המאפשר להשיג תוצאות טובות, תוך פרק זמן קצר יחסית.

עלות יישור שיניים עם אינוויזליין

עלות יישור שיניים עם אינוויזליין משתנה בהתאם למספר גורמים, כגון מורכבות המקרה, מספר הפלטות הנדרשות והיקף הטיפול, ועל כן חשוב להגיע לייעוץ עם רופא שיניים בעל ניסיון רב, אשר מכיר את שיטת הקשתיות השקופות.

 זמן יישור שיניים עם אינוויזליין

זמן יישור שיניים עם אינוויזליין משתנה בהתאם למורכבות המקרה. באופן כללי, יישור שיניים עם אינוויזליין נמשך בין 12 ל-24 חודשים.

יישור שיניים עם אינוויזליין בפרדס חנה

אם אתם מחפשים טיפול יישור שיניים שקוף של חברת אינוויזליין בפרדס חנה, מרפאת השיניים ד"ר ותד אלכסנדרה ומחמד היא בחירה מצוינת. במרפאה תוכלו לקבל טיפול מקצועי ואיכותי, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

לסיכום, יישור שיניים עם אינוויזליין הוא אופציה פופולרית ויעילה עבור אנשים מכל הגילאים, שרוצים ליישר את השיניים שלהם מבלי להתפשר על המראה שלהם. אם אתם שוקלים טיפול יישור שיניים – אתם מוזמנים לתאם איתנו שיחת ייעוץ, ונשמח לעזור לכם להחזיר את החיוך לפנים.