השתלות שיניים

השתלות שיניים: הדרך הטובה ביותר להשלים שיניים חסרות

השתלות שיניים הן טיפול יעיל לשחזור שיניים חסרות. הטיפול כולל התקנת שתלים דנטליים, שהם בעצם שורשים מלאכותיים העשויים ממתכת. השתלים מושתלים בעצם הלסת, ולאחר מכן מותקנים עליהם כתרים או גשרים.

השתלות שיניים הן טיפול מוצלח מאוד, המאפשר לאנשים להשיג שיניים חזקות ויציבות, עם מראה טבעי. הטיפול אינו כואב, והוא מבוצע לרוב במרפאת השיניים בהרדמה מקומית.

השתלות שיניים בטכנולוגיות מתקדמות

בשנים האחרונות, פותחו טכנולוגיות מתקדמות להשתלות שיניים. טכנולוגיות אלו מאפשרות לרופאי השיניים לבצע את הטיפול בצורה מדויקת יותר, יעילה יותר ומהירה יותר.

אחת הטכנולוגיות המתקדמות להשתלת שיניים היא באמצעות סד כירורגי ממוחשב לשיניים. זוהי תבנית מדויקת של הלסת, המודפסת בתלת ממד. הסד משמש לצורך השתלת שיניים, והוא מאפשר להחדיר את השתלים למיקום המדויק ביותר בלסת.

הסד הכירורגי הממוחשב נוצר באמצעות סריקת פה ולסת של המטופל. הסריקה מבוצעת באמצעות סורקים אינטר-אוראליים או צילומי CT. המידע מהסריקה מועבר לתוכנת מחשב, הממירה אותו לתבנית תלת ממדית.

התבנית התלת ממדית מועברת למעבדה לצורך הדפסה. הדפסת התבנית מתבצעת באמצעות טכנולוגיית הדפסה תלת ממדית.

ביום הניתוח, הרופא המנתח משתמש בסד הכירורגי הממוחשב כדי להחדיר את השתלים. הסד מאפשר לרופא להחדיר את השתלים בדיוק מרבי, תוך התחשבות במבנה הלסת ובמיקום של שיניים אחרות.

השימוש בסד כירורגי ממוחשב לשיניים מעניק מספר יתרונות, כולל:

  • דיוק מרבי בהחדרת השתלים
  • פחות סיכוי לסיבוכים
  • זמן החלמה מהיר יותר
  • תוצאות טובות יותר

שימוש בטכנולוגיות המתקדמות של ההדמיה מאפשרת לרופא השיניים לתכנן את הטיפול בצורה מדויקת יותר, ולצפות בתוצאות הטיפול מראש.

השתלות שיניים פרדס חנה

מרפאת השיניים ד"ר ותד בפרדס חנה מציעה שירותי השתלות שיניים בטכנולוגיות מתקדמות. המרפאה מנוהלת על ידי ד"ר ותד, רופא שיניים מומחה בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים.

אם אתם מחפשים פתרון יעיל ומוצלח לשחזור שיניים חסרות, השתלות שיניים בטכנולוגיות מתקדמות הם הבחירה הטובה ביותר עבורכם. מרפאת השיניים ד"ר ותד בפרדס חנה היא המקום המושלם עבורכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר ולהחזיר לעצמכם את החיוך.